Назар

Користувач

На сайті з 19.08.2021

Загроза знеструмлення двох будинків через гілки дерева #630

Проблема для КП "Шостка-Міськсвітло" Виконання підтверджено

По вулиці Східній між двома будинками (44 та 46) росте дерево, яке своїми гілками вже дісталось до дротів електропередач. На жаль, пенсіонери, які проживають у цих будинках не в змозі з цим щось вдіяти, тому вирішили звернутися до комунальної організації.
Вже наближається зима, а отже електренергія є життєвонеобхідною для існування, до того ж, у одному з будинків живе осліпла учасниця війни, за якою потрібен догляд, який неможливий без електроенергії.

З повагою, жителі 44 та 46 будинків по вулиці Східній

м. Шостка, Східна вул., 44 


Опрацювання звернення

Виконання підтверджено

На Ваше звернення щодо видалення/обрізки аварійного дерева по вул. Східна повідомляємо, що Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006р. №1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах» в найближчий термін комісією затвердженою рішенням виконкому Шосткинської міської ради буде проведено обстеження, після чого будуть виконуватися відповідні роботи.Коментарі 1

Увійдіть, щоб залишити коментар!

  • Назар 7 місяців тому
    Доброго дня, я, як автор цього звернення прошу надати відомості щодо обробки цього звернення відповідним держ. органом. Після новин щодо затвердження цього звернення пройшли 10 днів, а ніякої комісії не прибуло на місце з аварійним деревом, а зима вже близько, літні люди не чаклуни і не здатні видобути електроенергію з рукава. Велике прохання - виконати цю роботу.

An internal server error occurred.