Віталій

Користувач

На сайті з 18.11.2016

 Відправити повідомлення

Освітлення вулиці Чкалова, напроти будинку 30 #394

Проблема для КП "Шостка-Міськсвітло" Прийнято в роботу

Дуже темно, потрібно зробити освітлення

Водовідливи на даху #388

Проблема для ТОВ "ТД "Дизайн" Прийнято в роботу

Уже декілька разів дзвонив, відремонтуйте водовідлив над останнім підїздом, на з'єднанні вода потоком біжить на бетонний навіс на стіну будинку!

 Нема решітки зливної системи #384

Проблема для ТОВ "ТД "Дизайн" Виконання підтверджено

Нема решітки зливної системи Вже з осені викрадена частина решітки дренажної каналізації, звертався тоді до поліції... До цього часу нема, і нікому не потрібна. А тим часом в трубі накопичується сміття, попадають автомобілі, люди ще не падали... Фото додаю

Водовідливи на даху буд 1 Свемовська #381

Проблема для ТОВ "ТД "Дизайн" Прийнято в роботу

Вашою компанією було відремонтовано водовідливи на даху, дякуємо. Але не працюють над останнім підїздом вода льється на стіну будинку і на бетонну плиту навіс над входом. По данному питанню звертався телефоном ... Треба доремонтувати

Решітка зливної системи #380

Проблема для ТОВ "ТД "Дизайн" Виконано

На даний час, вже впродовж пів року в дворі нашого двору біля мусорки відсутня решітка дренажної каналізації. Була викрадена в зимку (звертався до поліції, мабуть не знайшли). Без решітки система стоку забивається всіляким непотрібом, що може призвести до виходу її з ладу. Також в яму може впасти людина, в темну пору доби її не видно, або дитина. Треба вирішувати цю проблему.

 Аварійна качеля біля озера #323

Проблема для Управління ЖКГ Виконано

Аварійна качеля біля озера Прошу звернути увагу на аварійну качелю на "алеї закоханих", фото додаю. На качелі катаються маленькі діти, якщо відірветься під час руху, дитина може травмуватися.

Освітлення прибудинкових територій #259

Відгук для Управління ЖКГ Прийняте до уваги

По вулиці Чернігівській б.13, 9 встановили прожектора біля підїздів . Дякую , так тримати. Місто в нічний час повинно бути освітленим, для цього все є , залишилась велика кількість опор по дворах , вирішити питання підлючення до електропостачання і вперед ...

Яма на перетині Чернігівської і пр Шевченка #249

Проблема для Управління ЖКГ Виконання підтверджено

Коли вже дочекаємось ремонту цієї ями , їздити неможливо . Постійно аварійна ситуація - щоб обїхати потрібно майже на зустрічну виїзджати. Влада куди дивишся , чи там не їздите ?

Вхідні двері в 4 підїзд #240

Проблема для ТОВ "ТД "Дизайн" Виконання підтверджено

Прохання розглянути можливість ремонту вхідних металевих дверей четвертого підїзду Свемовская 1

Освітлення прибудинкових теріторій #239

Проблема для ТОВ "ТД "Дизайн" Виконано

Дуже цікавить питання по освітленню дворів , прибудинкових теріторій. Ввечері а не кажучі вже вночі по нашим дуже рівним тротуарам пройти неможливо. Ходим як світлячки з фонариками. Є якісьплани по вирішенню данноі проблеми?

Увага! Згідно до умов користування, звернення не публікуються, поки вони не прийняті в роботу установою.