Олексій

Користувач

На сайті з 13.10.2016

Терміново. Не виконана заявка. #623

Проблема для Управління ЖКГ Прийнято в роботу

Заявка # 536 від 17.02.21р досі не виконана. Вже новий опалювальний сезон, а система обігріву зливової каналізації досі не відновлена. Дуже погано буде, якщо взимку знову замерзне зливова каналізація і будуть пошкоджені нові труби. Прохання терміново виконати заявку.

Выкос травы #591

Проблема для ТОВ "ЖИЛКОМСЕРВІС" Виконано

Просьба произвести выкос травы по всей придомовой территории дома 20А по ул.Некрасова. Обратите внимание, что выкос травы нужно осуществить не только с лицевой стороны дома (где ее почти нет), а и с обратной стороны. Там очень высокая трава и ее как-то из года в год там не косят.

Тротуар, пішохідні переходи #590

Пропозиція для Управління ЖКГ Прийняте до уваги

Після відновлення дорожнього покриття по вулиці Героїв Афганістану, прохання організувати пішохідні переходи на таких ділянках: 1. при повороті з вулиці Онупрієнка; 2. при повороті з вулиці Некрасова; 3. біля буд. 15 по вул.Онупрієнка 4. біля буд 13 по вул.Онупрієнка (біля відділення поштового зв'язку). А також, велике прохання, зробити тротуар вздовж ділянки дороги по вул. Героїв Афганістану.

Выкосить траву #589

Пропозиція для Управління ЖКГ Прийняте до уваги

Просьба произвести выкос травы там, где были высажены деревья (возле спортивной площадки по ул.Онуприенко). Местами, из травы, только макушки туй виднеются.

Потрібно укріпити узбіччя #588

Проблема для Управління ЖКГ Прийнято в роботу

Потрібно укріпити узбіччя, щоб в майбутньому не відбулось руйнування дорожнього полотна. Узбіччя розмивається після дощів все більше і більше. Дана проблема виникла на повороті з вулиці Героїв Афганістану на вулицю Некрасова.

Подовжити трубу зливової каналізації #587

Проблема для ТОВ "ЖИЛКОМСЕРВІС" Прийнято в роботу

Прохання подовжити і "доварити" трубу (приблизно 1 метр) на зливовій каналізації в під'їзді 2, вул Некрасова, буд. 20А. Та труба, що є - закоротка і вся вода тече до підвалу. Чекаю на оперативне вирішення.

Пішохідний перехід по вулиці Некрасова/Героїв Афганістану #585

Пропозиція  Прийняте до уваги

Прохання зробити пішохідний перехід по вулиці Некрасова/Героїв Афганістану (біля нічного клубу "Рад Лайн"), а також вирізати кущі, тому-то вони на повороті закривають огляд автомобілістам та пішоходам.

Тротуар від зупинки РАЦС до світлофора #584

Проблема для Управління ЖКГ Прийнято в роботу

Після розширення проїзної частини зникли залишки тротуару від зупинки до світлофора. Прохання відновити тротуар від зупинки, де знаходиться квітковий кіоск і до світлофора.

Невиконані заявки #565

Проблема для Управління ЖКГ Прийнято в роботу

17.02.2021 р. були подані заявки 534 та 536. Досі вони не виконані. Прохання, терміново виконати дані заявки. Пройшло півтора місяці.

Течь ливневки на чердаке #538

Відгук для ТОВ "ЖИЛКОМСЕРВІС" Прийняте до уваги

Спасибо большое за оперативное устранение и замену части трубы ливневой канализации на чердаке в подъезде 2 по ул.Некрасова, д.20А.

Увага! Згідно до умов користування, звернення не публікуються, поки вони не прийняті в роботу установою.