Питання та відповіді 1.0

COVID-19

Питання та відповіді 1.0 1. Що таке COVID-19? COVID-19 (ковід, коронавірус) – це інфекційне захворювання, що спричинене родиною вірусів. Зараження відбувається повітряно-крапельним способом, тобто найчастіше – від людей хворих на COVID-19, які кашляють або чхають, але вірус також може виживати на поверхнях – отже, треба звикнути не торкатися обличчя (рота, носа, очей), особливо коли неможливо уникнути контакту з речами загального користування. 2. Які симптоми COVID-19? Найпош...

Читати повністю

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

 Карантин у місті. COVID-19

COVID-19

Карантин у місті. COVID-19 Шановні шосткинці! Вже понад рік весь світ живе в умовах пандемії вірусу Ковід-19. Україна разом з міжнародною спільнотою приймає всі можливі заходи для зупинення захворювань, та для збереження здоров'я населення потрібна освідомленість кожного окремого громадянина.  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 у Сумській області та місті Шостка встановлений Червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COV...

Читати повністю

Ознаки для визначення регіону зі значним поширенням COVID-19

Шановні мешканці міста!

Міська рада

Виконавчий комітет Шосткинської міської ради просить мешканців міста не виходити з дому без нагальної потреби 14.1'2.12020 р. у звязку з ожеледицею на дорогах та погіршенням погодних умов.

 УВАГА!!!

Управління ЖКГ

УВАГА!!! В зв’язку з поривом відсутнє водопостачання в житлових будинках по вул. Горького б.2 і б.4, Чернігівській б.7 і вул. Ціолковського б.4. Водопостачання буде тимчасово відновлено з 17.00 до 18.00 08.12.2020 року для можливості запастись водою, так як ремонтні роботи будуть продовжені наступного дня.

Інформація для мешканців міста

Міська рада

Адміністрація КП ВУВКГ "Водоканал" повідомляє., що 04-05 червня 2018 р. у зв'язку з профілактичними роботами на водопровідній насосній станції 2-го підйому по вул. Свемовській буде зменшений тиск води на вулицях Свемовській, Чернігівській, Ціолковського, Шевченка, Горького. Можлива відсутність води на верхніх поверхах. Приносимо вибачення за причинені незручності.

 Памятка щодо встановлення індивідуальних лічильників обліку природного газу мешканцями багатоквартирних будинків на умовах співфінансування:

Управління ЖКГ

Памятка щодо встановлення індивідуальних лічильників обліку природного газу мешканцями багатоквартирних будинків на умовах співфінансування: 1. Обрати представника від мешканців Вашого будинку для вирішення питання встановлення індивідуальних лічильників обліку природного газу. 2. Представник повинен звернутися в відділ клієнтського сервісу Шосткинського відділення ПАТ «Сумигаз» (вул.Короленко, 19а) для визначення марки лічильника та переліку документів, які необхідно надати в відділ клієнтського сервісу. 3. Представник повинен звернутись до підрядної організації ПАТ ...

Читати повністю

Інформація для ЖКО міста. Графіки чергувань.

Міська рада

Необхідно терміново надати до служби 15-55 графіки чергувань відповідальних працівників та чергових електриків і слюсарів-сантехніків на ІІІ квартал 2017 року.

Черниговская, 12. Воды не будет 29-30 ноября 2016 года

ТОВ "ТД "Дизайн"

29-30 ноября 2016 года в доме по ул. Черниговская, 12 будет отключена холодная вода в связи с заменой водопроводной системы в подвале. Просьба обеспечить себя водой заранее и обеспечить доступ в подвалы.

Пуск тепла з 13 по 16 жовтня 2016 року

ТОВ "ТД "Дизайн"

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ! З 13 жовтня по 16 жовтня 2016 року буде виконуватися поетапно запуск тепла. Просимо перевірити стан опалювальних приладів мешканців будинків: вул. Воронізька, 44, вул. Маяковського, 4, пров. Маяковського, 14, вул. Прорізна, 2, 4, вул. Свемовська, 1, 2, 2-а, 2-б, 3, вул. Свободи, 2, 4, 8, 12, 14, вул. Святомиколаївська, 11-б, 11-в, вул. Чернігівська, 12, 12а, 14, 19,19-а,19-б, 21, 21-а, вул. Шевченко, 4, 6, 15, 21 пров. Шевченко, 2, 4, 6,

Звернення до усіх установ міста задіяних в роботі на даному сервісі

Шостка SmartCity

Будь ласка, коли приймаєте заявки від громадян, пишіть декілька слів по заявці. Буде виконано або не буде... Якщо буде, то в які строки, якщо не буде, то чому. Хочеться досягти більшого розуміння між жителями міста та установами. P.S. Після прочитання поставте лайк. Таким чином буде видно хто прочитав це звернення. Усім дякуємо за роботу.

Останні коментарі

7 годин тому
Ольга до звернення
ремонт подъезда
Интересно. Где это "виконано"???? Покажите нам этот результат????

1 день тому
Сергій до звернення
Прибирання торішнього сміття з території двору
Хочу відмітити, що сміття 15.04.2021 року прибрано. Дякуємо за Вашу роботу!

1 день тому
Сергій до звернення
Прибирання торішнього сміття
Хочу відмітити, що 15.04.2021 року сміття прибрано. Дякуємо за Вашу роботу.

7 днів тому
Віталій до звернення
Прошу демонтувати стіл та лавки у дворі біля підїзду номер 7 за адресою вул.Миру 2 .
Жители дома согласны и Вам меньше мусора будет убирать за алкашами

10 днів тому
Людмила до звернення
темнота у подъезда.
То есть,жильцы должны купить сам светильник(лед светильник) и сами его менять??Это же не лампочка перегорела,к ...

12 дні тому
Олексій до звернення
Невиконані заявки
Как ранее было. На ливневке в мусоропроводе была "обкручена" металопластиком и подключена к системе отоплени ...

19 днів тому
УЖКГ до звернення
Невиконані заявки
Що Ви маєте на увазі " восстановить обогрев ливневок"?

22 дні тому
УПСЗН Шостка до звернення
Нарахування пільг УБД
На Ваше звернення повідомляємо наступне: Пільги на житлово-комунальні послуги нараховуються у межах соціаль ...

1 місяць тому
Ольга до звернення
Ужасно протекает крыша!
Вы считаете, что пьяный рабочмй подвинул рукой шифер и это "виконані роботи"? При ближайшем ливне потечет опят ...

1 місяць тому
ТОВ "Шосткажитлосервіс" до звернення
Ужасно протекает крыша!
Було проведеннє обстеження і виконанні необхідні роботи,