Зміна налаштувань світлофора перехрестя вул.Чернігівська пров.Шевченка #522

Пропозиція для Управління ЖКГ Прийняте до уваги

Від імені водіїв м.Шостка та себе, прошу Вас змінити час перемикання світлофора зі сторони провулку Шевченко з 20 до 40-45 секунд. Час перемикання 20 секунд досить малий. Водії не встигають при здійсненні маневру вліво зі сторони провулку Шевченко пропустити пішоходів (час проходу пішоходів 10-15сек.) біля магазину АТБ по вул.Чернігівський та завершити маневр. Тобто часу совсім не залишається. Внаслідок цього постійно виникають тягнучки та аварійні ситуації, роздратованість з боку водіїв. Також в якості експерименту на 2-4 тижні пропоную встановити знак "зелену стрілку" в праву сторону зі сторони провулку Шевченка аби розвантажити в часи пік перехрестя. Дякую за увагу від всієї автоспільноти міста Шостка.

Опрацювання звернення

Прийняте до уваги

Прийнято до уваги, найближчим часом будуть вненсено зміниКоментарі 4

Увійдіть, щоб залишити коментар!

 • Анастасія 1 рік тому
  Дуже чекаємо на зміни.
 • УЖКГ 1 рік тому
  Тільки спілкувалися з представниками обласного підрозділу Поліції, що мають погоджувати внесення змін до циклограми послідовності вмикання сигналів світлофору. Зміни можуть погодити тільки після завершення робіт по розширенню заїзду на перехрестя зі сторони вулиці Шевченка. Теж саме стосується "зеленої стрілки" в праву сторону. Зараз проект на реконструкцію та розширення заїзду знаходиться в стадії завершення. Роботи плануються провести протягом поточного року після відповідного погодження з обласним підрозділом Поліції.
  • Катерина 1 рік тому
   Дякуємо за відповідь! Чекаємо на зміни задля комфортних умов для всіх учасників дорожнього руху.
  • Юрій 1 рік тому
   Думаю, что это затянется надолго. Установка оптимального таймера - это наиболее эффективно сейчас. Опытный постовой ГАИ мог бы через 10 минут сказать, каким он должен быть. Зеленая стрелка сильно не поможет, поскольку там слишком узкая дорога. А трафик там реально большой поскольку у нас односторонее движение по улице свободы в районе рынка

Установа
Управління ЖКГ

Украина, Сумская область, Шостка

Телефон(и): приймальня 7-53-48
 Показати на мапі

Хто підтримав